Жаңалықтар

26.12.2016

Мерекеге байланысты іс-шараларды өткізу


25.jpg

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығын тойлау құрметіне «Қазатомөнеркәсіп КҚЗ БК» ЖШС мерекелік іс-шаралардың бірақатары өткізілген!

Брейн-ойыны:

1. «Алаш» Командасы: Айтбаев Т.Н., Коныртаев М.Г., Кайнашев Бек.Т, Кенжекулов А.А., Еренай Ж.О.
2. «Пысық бұрыштар» Командасы: Беняш Д.В., Нигметов Э.М., Елибаев Б.Б., Амиров Е.Ж., Фролов Н.А..
3. «Электрон» Командасы: Халитов Р.Х., Сабыров Н.Ж., Корж С.М., Хабибуллин Р.Г., Абеуов А.С.
4. «Бұрандалар» Командасы: Кислых С.Н., Кушекбаев К.Ш., Борщев А.Н., Пущаев А.А., Войнаровский К.И.
5. «Достық» Командасы: Адамбаева С.Ж., Капарова Г.О., Молчанова О.А., Рыбникова О.Н.
6. «Барыс» Командасы: Аскаров А.К., Вейс Д.А., Белашко О.И., Хожаназаров К.А., Накипов Д.Б.

«Үздік білімді команда» номинациясында «Барыс» командасы жеңіп алды.
«Ең білімді ойыншы» номинациясында Нигметов Э.М. орын алды (күкіртқышқылды цехтың қашықтықтан басқару пульттің операторы).

Әрі қарай келесі номинацияларда зауыт директорының жүлдесіне сайыстар жарияланған:

«Зауыт туралы өлең жолдар немесе ән»:

1 орын - Карева Светлана Евгеньевна (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің 4 санаттағы тасушы)
2 орын - Айтбаев Толкын Нурназарович (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің диспетчер-шебері)

«Үздік сүрет «Менің Отаным-Қазақстан/Менің отаным» Қазақстан» (зауыт қызметкерлерінің балалары мен немерелері 3 пен 8 жас аралығында):

1 орын - Марванов Даниил (8 жас), Асқарбек Арай (4 жас)
2 орын - Сабырова Айзада (5 жас), Лобанов Владимир (8 жас), Удилова Аня (7 жас)
3 орын - Жарова-Бартош Маргарита (5 жас), Молчанова Виктория (6 жас), Сабырова Наргиз (4 жас) 

«Үздік сүрет «Зауыт балалардың түсінігінде» (зауыт қызметкерлерінің балалары мен немерелері 9 пен 12 жас аралығында):

1 орын - Зима Артем (11 жас), Лаврентович Карина (10 жас) 
2 орын - Жамалиев Азат (11 жас), Никитошенко Екатерина (12 жас)

«Зауыт өмірі туралы үздік қабырға газеті»:

1 орын – Зауыт зертханасы
2 орын – Бас механик бөлімінің технологиялық жабдықты күтіп ұстау бойынша учаскесі
3 орын - Жанабаева Акбопе Габдулфаридовна, Шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскесі

ҚР Президентінің Жарлығы бойынша:

Кирибаев Таукель Шокубаевич «Ерен еңбегі үшін» медалімен марапатталды
Жексембаев Толеужан Сагимбекович Құрмет грамотамен марапатталды

Зауыт директоры атынан алғыс хаттар:

1. Полухин С.Н. (энергетикалық учаске ауысымның бастығы)
2. Воронкин С.М. (энергетикалық учаскенің жүргізуші-аралушысы)
3. Сергалиев И.Б. (КИПиА 6 санаттағы кезекші темір шебері)
4. Зайцев С.Н. (технологиялық жабдықты күтіп ұстау бойынша учаскенің темір ұстасы)
5. Джиенбаев С.Ж. (автотиегіш жүргізушісі)
6. Абдраманов Е.А. (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің жүк тиеушісі)
7. Безверхов В.А. (5 санаттағы кезекші темір шебері – жөндеушісі (сантехник)
8. Вахрушев А.Н. (6 санаттағы электрмонтер)
9. Кенжекулов А.А. (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің шебер-диспетчері)
10. Курабаев Г.А. (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің 5 санаттағы аппаратшысы)
11. Аймхан Г. (әкімшілік-шаруашылық жұмыс қызметінің гардеробшысы)
12. Айсин Б.Т. (заң департаментінің бас менеджері)
13. Никитошенко О.В. (күкіртқышқылды цех қазандықтардың жүргізушісі)
14. Головлева К.А. (зауыт зертханасының инженер-зертханашысы)

«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК АҚ Алғыс хаттарымен:

1. Ермагамбетов Р.К. (экономикалық-жоспарлау бөлімінің бастығы)
2. Карева Светлана Евгеньевна (шикізатты қабылдау, дайындау және дайын өнімді жөнелту учаскенің 4 санаттағы тасушысы) 

«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК АҚ Құрмет грамоталарымен:

1. Сарсенбаев Р.А. (бас аспапшы бөлімінің инженер-бағдарламашысы)
2. Хабибуллин Радик Галиевич (энергетикалық учаскенің бастығы)


Тізімге қайта оралу